materiały wyborcze

Idą wybory, poznaj naszą ofertę na drukowane materiały wyborcze

13.09.2019

Wybory parlamentarne 2019 do sejmu i senatu zbliżają się wielkimi krokami. Z kolei w 2020 czekają nas kolejne – prezydenckie. W naszej ofercie znajdziesz również takie produkcje jak materiały wyborcze. W natłoku informacji, drukarni internetowych podpowiadamy w jakich formatach, ilościach drukować materiały wyborcze. Podpowiadamy również na jakich papierach drukować takie materiały jak plakaty, ulotki wyborcze, plakaty wielkoformatowe oraz plakaty typu baner na ogrodzenia.

materiały wyborcze, plakaty wyborcze

Jak produkujemy materiały wyborcze

Jeśli szukasz drukarni w Warszawie i zgłosisz się do nas zaczniemy od ustalenia kto jest w grupie odbiorców, a może raczej wyborców. Ustalimy, w jakich miejscach zawisną jakiego typu materiały. Oraz dowiemy się jakich materiały mogą być atrakcyjne dla Twoich wyborców. Od tych czynników zależy to jaką technikę i materiały drukarskie dobierzemy. Następnie podpowiadamy czy papier możemy zastosować cieńszy np. kreda 115 g/m2 czy plakaty / ulotki muszą być lepszej jakości. Mając wpływ na budżet możemy dobrać grubszy papier np. kreda mat 250 g/m2 i do tego np. ulotki mogą być składane. Inną kwestią również mającą wpływ na cenę jest atrakcyjność, a konkretnie uszlachetnienia które pozwolą materiałom wyborczym być bardziej atrakcyjne dla odbiorców.

Jeśli planujesz wydruk materiałów wyborczych dla całego komitetu wyborczego, może okazać się to jeszcze efektywniejsze. Dlaczego? jeśli wdrażamy zamówienie jako suma np. całego okręgu, dla kilku kandydatów. Dzięki temu możemy łączyć nakłady, dostarczyć wszystkie materiały wyborcze jako jednorazową dostawę co może mieć również bardzo duży wpływ na cenę. Po pierwsze dlatego, że większe ilości wiążą się z wejściem na niższe stawki w drukarni oraz dostawa liczona jest jednorazowo, a nie wielokrotnie dla poszczególnych kandydatów osobno. Przy okazji Klient ma pewność, że cały okręg ma jednolitą kolorystykę i należy do określonej partii.

Plakaty wyborcze

Bardzo podobna sytuacja dotyczy wielkości plakatów wyborczych i ilości jaka jest planowana do rozwieszenia. Możemy drukować od 1 sztuki w różnych wielkościach np. plakaty w pełnym formacie B1 lub różne wielkości w nakładach po kilka tysięcy.

Wpływ na cenę ma technologia jaką wybierzemy do produkcji materiałów wyborczych. Przy małych nakładach korzystamy z drukarni cyfrowych lub wielkoformatowych, zaś przy większych ilościach wybieramy drukarnie offsetowe. Kolejnym ważnym czynnikiem jest termin realizacji. Każda drukarnia ma zaplanowaną produkcję na najbliższe godziny, dni, tygodnie, a nawet miesiące. Broker Druku potrafi zoptymalizować proces produkcji
i dobrać odpowiednich wykonawców pod względem m.in. terminów realizacji lub cen.

Polecamy nasze usługi – Broker Druku – dobieramy drukarnie pod zlecenie Klienta.

Brak komentarzy
prev next
O nas

Zajmujemy się szeroko rozumianym drukiem oraz optymalizacją jego kosztów. Dla naszych klientów dostarczamy materiały drukowane takie jak wizytówki, plakaty, stoiska reklamowe, wyklejamy lokale i auta, a także wiele innych.

Dane kontaktowe
ul. Twarda 14
05-800 Pruszków
NIP: 534-254-77-44
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne