Druk wizytówek i papeteria firmowa

Papeteria firmowa

czyli wszystkie elementy drukowane, które wykorzystujemy na co dzień w naszych firmach. Do papeterii firmowej zaliczamy: papier firmowy, koperty z nadrukiem, teczki firmowe, bloczki / notesy, wizytówki oraz kartki “z podziękowaniem” (with compliments).

Ważne jest, abyśmy zadbali o spójny przekaz w tym kolorystyka logo, odpowiednie rozmieszczenie na poszczególnych wydrukach oraz nasycenie kolorystyki. Jest to ważne zwłaszcza na wizytówkach, które często są pierwszym materiałem firmowym z którym styka się potencjalny klient. Dlatego gdy chodzi o druk wizytówek tak ważne jest nie tylko ciekawy projekt graficzny ale również świetnie dobrane materiały,, technika drukarska czy uszlachetnienia wizytówek.

Wspieramy naszych Klientów i podpowiadamy jakie ilości są optymalne, dobieramy odpowiednie papiery oraz technologie druku. Ważne jest, aby zarówno koperty jak i papier firmowy, czy wizytówki były drukowane na takim samym papierze lub choćby w podobnym odcieniu papieru. Uświadamiamy Klienta, że przy wydrukach w kilku różnych drukarniach kolorystyka z biegiem czasu może znacząco odbiegać od pierwotnego wzorca. Ważne jest również, aby na tym lub nawet wcześniejszym etapie zadbać o właściwe przygotowanie i zarchiwizowanie plików produkcyjnych.

Papier firmowy i koperty

drukujemy od 500 kartek,  podobnie koperty, choć w zależności od wielkości i zastosowania. Nasi Klienci często stosują różne formaty. Koperty Dl (⅓ formatu A4) przy wysyłaniu jednokartkowych pism czy with compliments. Koperty C5 (tj. połowa A4) stosuje się do wysyłki próbek i/lub kilku kartek. Koperty C4 (dla dokumentów w pełnym formacie A4) stosuje się do wysyłania większej liczby dokumentów. Występują inne formaty kopert np. C4, B4 czy nawet E4 z poszerzeniem lub jako koperty bezpieczne (bąbelkowe, z usztywnieniem, foliowe). Tutaj zazwyczaj stosujemy nadruk w jednym lub dwóch kolorach (o ile uda się uprościć logo).

Teczki na dokumenty A4

produkcje taki cieszą się dużą popularnością. Występują modele z jedną lub dwiema kieszonkami i miejscem na wizytówkę. Analizujemy i podpowiadamy na jakim papierze drukować i na jakie uszlachetniania możemy sobie pozwolić. Nasi Klienci bardzo chętnie pozostawiają teczki wraz nową umową, ważnymi dokumentami u ostatecznego odbiorcy. Teczki możemy zadrukować jedno lub dwustronnie. Często stosuje się na pierwszej stronie logo, na ostatniej stronie dane kontaktowe, a w środku grafikę nawiązującą do logo lub zdjęcie.

Bloczki

inaczej nazywane również notesami są bardzo dobrym rozwiązaniem stosowanym na konferencjach czy do sporządzania notatek biznesowych w trakcie spotkania. Również występują różne formaty, choć u nas najczęściej realizowane zamówienia dla formatów A4 oraz A5. Kartki są sklejone lub łączone przy pomocy spirali. Logo naszej firmy ma szansę dużo częściej być widoczne u naszego partnera biznesowego, a koszt jest stosunkowo niewielki. Te wszystkie dokumenty możesz zrealizować dzięki Broker Druku.