Szyldy i tablice reklamowe – projekt, wykonanie i montaż

20.05.2021

Tablice wielkoformatowe jako reklama lokalu gastronomicznego w Pruszkowie

Jako drugie zlecenie od tego samego Klienta,  który zgłosił się do nas po sąsiedzku z prośbą o pomoc przy odświeżeniu reklamy zewnętrznej lokalu w Pruszkowie.
Początkowo poprosił o doradztwo i znalezienie optymalnych rozwiązań technicznych.

Trzy niezależne projekty jako:
– tablica umiejscowiona bezpośrednio przy furtce.
odświeżenie stojaka / potykacza zachęcającego do wypicia smacznej kawy.
tablica uzupełniająca istniejącą już reklamą przy głównej ulicy w Pruszkowie.

Po wstępnej analizie i wycenie przystąpiliśmy do realizacji zlecenia.
Przygotowanie i akceptacja projektu zajęła nam wspólnie z Klientem 3 dni robocze. Druk i skompletowanie wszystkich potrzebnych elementów zajęło nam dodatkowe 2 dni i po tym nastąpił montaż.

Technicznie zamówienie reklamy zewnętrznej wyglądało następująco:

  1. Reklama na zewnątrz w postaci tablicy przy furtce to PCV pienione o grubości 5 mm. Wielkość tablicy 160×125 cm. Nadruk UV tj. druk odporny na warunki atmosferyczne w tym odporny na promieniowanie UV.
  2. Reklama na potykacz w formie naklejanych obustronnie tablic. Użyty materiał to również PCV pienione w tym przypadku 3 mm. Wielkość 64×95 cm, druk UV czyli jak wyżej odporny na warunki atmosferyczne.
  3. Na koniec tablica przy ulicy, jako ostatnia na samym dole, która jest uzupełnieniem istniejącej reklamy. Ma za zadanie przyciągnąć uwagę względem droższej konkurencji. Tablica została wykonana z PCV pienionego 5 mm. Wielkość 212×120 cm, druk UV.
Powyższe parametry techniczne powinny zagwarantować trwałość reklamy zewnętrznej na najbliższe co najmniej 2-3 lata.

Jako wisienka na torcie, Klient poprosił o wsparcie przy doświetleniu tablicy przy Al. Jerozolimskich w Pruszkowie. Od dłuższego czasu borykał się z brakiem przyłącza elektrycznego od pobliskiego słupa lub od sąsiadów. W rezultacie znaleźliśmy i na to rozwiązanie. Zastosowaliśmy dwie lampy solarne z czujnikiem zmierzchu. Zostały zamontowane na szczycie reklamy i zapalają się dopiero po zmroku. Czas świecenia na tą chwilę jest w pełni zadowalający. Przejeżdżający kierowcy mają okazję zobaczyć reklamę do późnych godzin nocnych. Efekt widoczny na ostatnim zdjęciu. Pozostałe reklamy (nie naszej produkcji) wypadają blado 🙂

W efekcie końcowym Klient jest bardzo zadowolony z ekspresowego tempa realizacji i zdjęcia z głowy wielu aspektów zamówienia – w tym wielu spotkań, projektów oraz montażu m.in. na wysokości blisko 5 m.

Dla nas olbrzymia satysfakcja współpracować ze świadomym Klientem i do tego z przekonaniem wspierania lokalnej, sąsiedzkiej  przedsiębiorczości.

Zachęcamy lokalnych przedsiębiorców do wzajemnego wspierania i korzystania z pobliskich usług.

 

 

 

 

 

#drukarniaPruszków 
#drukWarszawa
#reklamazewnętrzna
#dibondznadrukiem
#płytyPCVznadrukiem
#reklamaOutdorowa

Brak komentarzy
prev next
O nas

Zajmujemy się szeroko rozumianym drukiem oraz optymalizacją jego kosztów. Dla naszych klientów dostarczamy materiały drukowane takie jak wizytówki, plakaty, stoiska reklamowe, wyklejamy lokale i auta, a także wiele innych.

Dane kontaktowe
ul. Twarda 14
05-800 Pruszków
NIP: 534-254-77-44
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne