Wydruk plakatów reklamowych

Plakaty reklamowe mają za zadanie zwrócić uwagę. Widzimy je stojąc na przystanku, czy w czasie spaceru. Stosowane są jako nośnik informacji poprzedzającej wydarzenie kulturalne, o obniżkach cen, wystawach prac lub jako inne kampanie reklamowe. Wydruk plakatów na zamówienie pomoże dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Eksponujemy je na słupach ogłoszeniowych, witrynach sklepowych. Wykorzystujemy jako stojaki POS, w urządzeniach typu rollup, jako ścianki reklamowe, plakaty – banery, a także na plakatach podświetlanych.

Produkujemy je na różnych podłożach. W zależności od zamawianych ilości stosujemy różne technologie druku:

  • druk cyfrowy dla formatów do A3 i ilości 100-200 szt.
  • druk wielkoformatowy od 1 sztuki – formaty dowolne nawet 5×20 m.
  • druk offsetowy od 200-500 szt., w zależności od wielkości (zazwyczaj do formatu B1, ale są oczywiście inne pochodne) i docelowego nakładu.

W zależności od przeznaczenia rozróżniamy materiały:

  • papiery offsetowe (nakłady powyżej 500 szt.), słabo odzwierciedlają kolory ze względu na nierówną strukturę papieru;
  • papiery powlekane – kredowe matowe oraz błyszczące (występują w gramaturach 115, 130, 150,170, 200, 250, 300, 350g/m2), bardzo dobrze odwzorowujące kolorystykę;
  • banery (również w różnych gramaturach, a to ma wpływ na ich sztywność i termin ekspozycji), mogą być nawet odblaskowe;
  • materiały tekstylne z doszytymi listwami silikonowymi do podświetlenia (drukowane dla naszych Klientów na witryny w galeriach handlowych).

Firma Broker Druku świadczy usługi przede wszystkim dla biznesu. Dla Klientów, którzy wystawiają się na targach, gdzie często wykorzystuje się Rollupy,  plakaty do wyklejenia ścianek. Ofertę kierujemy do firm, które mają swoje sklepy rozlokowane w galeriach handlowych na terenie całej Polski. Salony sprzedażowe reklamują się za  pomocą plakatów podświetlanych, informacji na drzwiach wejściowych lub witrynach). Różnego rodzaju placówki kulturalne np. muzea wykorzystują afisze o krótkiej trwałości jako informacja o planowanym/ych wydarzeniach. Zachęcamy do współpracy również firmy eventowe, które drukują banery na scenę lub inne ścianki samonośne jako ścianki VIP.