Drukowanie naklejek

Nalepki

w zależności od zastosowania drukujemy na folii lub papierze samoprzylepnym. W wielu przypadkach naklejki mogą mieć styczność z warunkami atmosferycznymi. W Broker Druku Klientom, którym zależy na trwałości  – zalecamy nadruk na foliach. Ewentualnie sugerujemy dodatkowe zabezpieczenie laminatem (błysk lub mat). Jeśli trwałość etykiet / naklejek nie jest aż tak ważna, możemy stosować jako podkład papier samoprzylepny.

Coraz częściej naklejki firmowe mają zastosowanie jako:

  • naklejki na komputer, naklejki na sprzęt RTV i AGD,
  • etykiety na opakowania, naklejki adresowe,
  • naklejki z informacją o przydatności, naklejki na witryny,
  • naklejki na telefon, naklejki na szyby,
  • naklejki na samochody,
  • różnego rodzaju wlepki na szybkie kampanie reklamowe.

Istnieją również sytuacje, gdzie naklejki występują również w większych formatach. Są stosowane do oklejania reklamą samochodów i wyklejania witryn sklepów. Dla jednego z naszych Klientów, drukujemy często naklejki w formie koła z informacją o udzielanym rabacie. Za pomocą naklejek możemy również wyklejać informacje na drzwiach w biurach. Mogą pomóc w sytuacjach, gdzie zależy nam, aby zredukować dostęp światła. Przykładem są folie szronione do częściowego wyklejenia sal konferencyjnych.

Logo firmy i inne elementy graficzne drukujemy też na białej folii. Możemy również wybrane elementy wyplotować (wyciąć) w folii kolorowej, szronionej lub białej.

Są oczywiście określone zasady co do montażu. Tutaj Klienci również bardzo często otrzymują wsparcie z naszej strony. Chcąc uniknąć problemów związanych z montażem i pozostałymi niedogodnościami np. pęcherzyki powietrza lub brakujący fragment – folia była za krótka, Klienci często powierzają nam montaż. Z naszej strony oferujemy kompletną usługę. Często od pomiarów, ustalania możliwości technologicznych / zagrożeń, realizacji druku, a kończąc na montażu bezpośrednio u Klienta. W przypadku wyklejania aut, podstawieniem samochodu/ów pod biuro po zakończeniu procesu.