Drukowanie naklejek

Naklejki w zależności od zastosowania drukujemy na folii lub papierze samoprzylepnym. W Broker Druku klientom którym zależy na trwałości – w wielu przypadkach naklejki mogą mieć styczność z warunkami atmosferycznymi – zalecamy nadruk na foliach + ewentualnie dodatkowe zabezpieczenie laminatem (błysk lub mat). Jeśli trwałość etykiet / naklejek nie jest aż tak ważna, można stosować jako podkład papier samoprzylepny.

Naklejki firmowe mają coraz częściej zastosowanie jako: naklejki na komputer, naklejki na sprzęt RTV i AGD, etykiety na opakowania, naklejki adresowe, naklejki z informacją o przydatności, naklejki na witryny, naklejki na telefon, naklejki na szyby, naklejki na samochody, różnego rodzaju wlepki na szybkie kampanie reklamowe.

Naklejki występują również w większych formatach i są stosowane jako oklejanie reklamą samochodów, wyklejanie witryn sklepów (u nas bardzo często drukowane naklejki w formie koła z informacją o udzielanym rabacie), wyklejanie informacyjne drzwi w biurach lub stosuje się wyklejki redukujące dostęp światła lub tzw. folie szronione do częściowego wyklejenia sal konferencyjnych.

Logo firmy i inne elementy graficzne mogą być nadrukowane na białej folii lub wybrane elementy mogą być wyplotowane (wycięte) w folii kolorowej, szronionej lub białej.

Są oczywiście określone zasady co do montażu i tutaj nasi Klienci również bardzo często otrzymują wsparcie z naszej strony. Klienci wolą uniknąć problemów związanych z montażem i pozostałymi niedogodnościami np. pęcherzyki powietrza lub brakujący fragment – folia była za krótka. Z naszej strony oferujemy kompletną usługę. Często od pomiarów, ustalania możliwości technologicznych / zagrożeń, realizacji druku, a kończąc na montażu bezpośrednio u Klienta (lub w przypadku wyklejania aut, podstawieniem samochodu/ów pod biuro po zakończeniu procesu).