Gadżety reklamowe – jeden z ważniejszych elementów marketingowych w firmie.

W każdej firmie niezbędne są gadżety reklamowe. Od najprostszych takich jak długopisy, ołówki, kredki, koszulki, inne ubrania, podkładki pod myszkę, kubki, naklejki, smycze, breloki, kalendarze i inne.
Broker Druku jest w stanie wesprzeć swoich Klientów również w tym zakresie.

Analiza zaczyna się zazwyczaj od określenia budżetu na gadżety reklamowe. Musimy ustalić nakład jaki jest potrzebny oraz grupy docelowej odbiorców.
Po ustaleniu powyższych szczegółów jesteśmy w stanie dobrać odpowiedniego producenta . Możemy również dopasować odpowiedni rodzaj znakowania. Rodzaje znakowania są uzależnione od materiału z jakiego jest wykonany gadżet.
Broker Druku zajmuje się sprawdzeniem bieżącej oferty, wizualizacją i często realizacją zamówienia w szybkim tempie i wysokiej jakości.

Dla Klientów najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zlecenie gadżetów ze znakowaniem w jednym miejscu.

Firma realizująca takie zlecenie jest odpowiedzialna za ustawienie maszyny oraz trwałość wykonanego znakowania (m.in. grawer, nadruk UV, sitodruk, tampodruk, haft).

Szeroka gama partnerów jaką dysponujemy pozwala na przedstawienie ciekawych i nieszablonowych pomysłów na gadżety. Możemy zróżnicować gadżety firmowe z zastosowaniem dla pracowników i Klientów.
Ciekawy i funkcjonalny gadżet w wysokiej jakości sprawi, że Twoja firma zostanie zapamiętana.