Plakaty wielkoformatowe na piance

04.02.2021
Przykład plakatów wielkoformatowych drukowanych na PCV pienionym 5 mm.
Jedna z ostatnich naszych produkcji zgodnie z zamówieniem Pruszkowskiego Zespołu Tańca Ludowego (ZTL).
Klient poprosił o plakaty dosyć nietypowe, miały zostać zamontowane w gotowych ramach i być grubsze z możliwością przypięcia np. korali. 
Koncepcja naszym zdaniem super, tym bardziej, że widać 22 rodzaje klasycznych strojów w skali prawie 1:1 (wielkość plakatów 70×150 cm). Do tego rozwiązania wykorzystaliśmy druk plakatów wielkoformatowych metodą nadruku bezpośredniego UV.

Nasza rola to jak zwykle: dobór odpowiedniego surowca (w tym przypadku PCV pienione 5 mm), technologii (druk bezpośredni UV, dzięki czemu plakaty pozostały matowe), wszystkich szczegółów w tym dokładne pomiary, druk i dostawa w krótkim terminie od zamówienia  (2 dni).
Są oczywiście możliwości druku standardowych plakatów na papierze w różnych formatach, od wielkości A4. Ogranicza nas jedynie miejsce na ścianie oraz rozdzielczość zdjęć. W tym wypadku można powiedzieć, że drukowaliśmy plakaty w formie tablic.
Poniżej kilka zdjęć plakatów po realizacji i montażu.
 

 

 

 

 

 

Polecamy się przy podobnych lub zupełnie innych produkcjach – Broker Druku – dobieramy drukarnie pod zlecenie Klienta.

Brak komentarzy
prev next
O nas

Zajmujemy się szeroko rozumianym drukiem oraz optymalizacją jego kosztów. Dla naszych klientów dostarczamy materiały drukowane takie jak wizytówki, plakaty, stoiska reklamowe, wyklejamy lokale i auta, a także wiele innych.

Dane kontaktowe
ul. Twarda 14
05-800 Pruszków
NIP: 534-254-77-44
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne