proaltum katalogi papier srodek klejone producent broker druku

Nowe katalogi i ulotki!

23.04.2018

Klienci często zgłaszają się z bardziej skomplikowanymi projektami do druku takimi jak wydruk katalogów i broszur. W ostatnim tygodniu udało nam się zrealizować takich zleceń dokładnie pięć. Wszystkie wyszły pięknie i zostały dostarczone na czas.

Wydrukowaliśmy łącznie 2500 sztuk katalogów dla 4 firm z branży motoryzacyjnej, edukacyjnej oraz nieruchomości oraz jedną broszurę informacyjną dla firmy z branży motoryzacyjnej. Materiały oraz technika w jakiej zostały wykonane są najwyższej dostępnej na rynku jakości. Wyzwanie jakie przed nami stało to bardzo krótki czas realizacji, bo zaledwie 7 dni roboczych. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, klientów oraz współpracy z zaufanymi partnerami termin udało się zrealizować bardzo szybko i sprawnie, a nasi klienci otrzymali swoje zamówienia na czas.

Efekt naszej pracy znajdziesz na zdjęciach.

Poznaj pełną ofertę: Oferta

Brak komentarzy
prev next
O nas

Zajmujemy się szeroko rozumianym drukiem oraz optymalizacją jego kosztów. Dla naszych klientów dostarczamy materiały drukowane takie jak wizytówki, plakaty, stoiska reklamowe, wyklejamy lokale i auta, a także wiele innych.

Dane kontaktowe
ul. Twarda 14
05-800 Pruszków
NIP: 534-254-77-44
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne