radzikowski kancelaria prawna gadzet dlugopsy grawerowane broker druku

Długopisy grawerowane dla RS Legal

05.06.2018

Długopisy grawerowane to nieodłączna część każde biura i kancelarii adwokackiej. Mogą nie tylko być idealnym prezentem, małym podarkiem, dodatkiem dla świątecznych paczek dla klienta ale są również funkcjonalnym must have każdego biura.

Pisanie to czynność, którą wykonujemy codziennie dlatego tak często z istnienia takich drobnych gadżetów jak długopisy grawerowane często nie zdajemy sobie sprawy do momentu kiedy ich zabraknie lub kiedy wymienimy je na gorszy model i ta codzienna czynność nie tyle zaczyna sprawiać nam  kłopoty – choć w skrajnych przypadkach i to się zdarza – co przestaje sprawiać przyjemność, przełamuje pewien standard komfortu na mniej pozytywny. Dlatego tak ważne jest by zapewnić swoim pracownikom i klientom funkcjonalny i przydatny długopis.

Właśnie takie wspaniałe, estetyczne, eleganckie i funkcjonalne długopisy przygotowaliśmy dla Kancelarii Adwokackiej Radzikowski Szubielska. Nasz produkt to metalowy długopis z grawerowanym logo firmy. Ten grawerowany długopis posiada odpowiednią masę, dzięki czemu dobrze i pewnie leży w dłoni, a pisanie sprawia nam nieukrywaną przyjemność.

Więcej o naszej ofercie dowiesz się tutaj: Pełna Oferta

Brak komentarzy
prev next
O nas

Zajmujemy się szeroko rozumianym drukiem oraz optymalizacją jego kosztów. Dla naszych klientów dostarczamy materiały drukowane takie jak wizytówki, plakaty, stoiska reklamowe, wyklejamy lokale i auta, a także wiele innych.

Dane kontaktowe
ul. Twarda 14
05-800 Pruszków
NIP: 534-254-77-44
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne